Для отримання онлайн кредиту в більшості мікрофінансових організацій України необхідно завантажити селфі з паспортом і фотографії документів. Деякі компанії видають позики без таких вимог. Однак, згідно з чинним законодавством, оформити мікропозику без фото в МФО можна лише за умови проходження ідентифікації через Bank ID. Нижче представлені компанії, в яких можна отримати мікрокредит без селфі з паспортом, підтвердивши свою особу за допомогою Банку Айді.

Moneyveo
До 25 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Creditplus
До 15 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Mycredit
До 12 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Credit7
До 15 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Clickcredit
До 3 000 гривень на карту
Мікрокредит під 1,00% в день
Автоматичне схвалення 24/7
LoviLave
До 3 000 гривень на карту
Мікрокредит під 1,98% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Нові кредити
До 4 000 гривень на карту
Мікрокредит під 2,50% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Кача Гроші
До 5 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Просто Кредит
До 4 000 гривень на карту
Мікрокредит під 1,70% в день
Автоматичне схвалення 24/7

Онлайн позика без селфі з паспортом та фотографій документів

З кожним роком мікропозики без фото стають все більш затребуванішими. По-перше, не завжди документи є під рукою, а кредит може знадобитися будь-якої миті. По-друге, потрібно витратити час, щоб зробити чіткі фотографії. По-третє, не всі хочуть ризикувати персональними даними.

Оформити онлайн кредит без селфі з паспортом та фото документів дозволяють багато мікрофінансових організацій України. На цій сторінці ви можете отримати інформацію про них, порівняти запропоновані умови та вибрати максимально підходящу для себе компанію.

Зверніть увагу: деякі МФО сьогодні запитують фото документів не за замовчуванням, а в окремих випадках. Наприклад, якщо співробітники мікрофінансової організації сумніваються в достовірності інформації, наданої позичальником. Тоді буде потрібно пройти додаткову перевірку, завантаживши фото документів.

Нові правила ідентифікації: селфі або Bank ID

Раніше сервіси онлайн кредитування самі вирішували, як проводити перевірку клієнтів. Одні вимагали лише селфі з паспортом, інші просили завантажити тільки копії ІПН та паспорту, треті запитували і те, й інше. А хтось взагалі видавав мікрокредити без надання будь-яких фотографій, достатньо було лише вказати дані документів.

У 2020 році все змінилося – ідентифікація клієнтів мікрофінансових організацій стала обов'язковою вимогою, відповідно до нової постанови НБУ, який є регулятором ринку. Тепер усі МФО зобов'язані проводити перевірку позичальників одним із запропонованих способів: Bank ID або селфі з паспортом.

Провідні сервіси онлайн кредитування України пропонують клієнтам на вибір два методи перевірки – ідентифікація через Банк Айді або завантаження фото з паспортом в руках, при цьому перший є основним способом. У деяких МФО доступний лише Bank ID. А є компанії, де потрібно проходити обидві перевірки. Залишаються й такі, де підтвердити особу можна виключно шляхом завантаження селфі з паспортом.

Як отримати кредит без селфі з паспортом?

Один з найбільш важливих плюсів мікрокредитних організацій – високий рівень лояльності до клієнтів. Для отримання мікропозик не потрібні поручителі, офіційне працевлаштування, довідка про доходи або застава. Знадобиться лише мінімальний набір:

  • Паспорт та ІПН. В анкеті потрібно вказати дані цих двох документів.
  • Банківська картка. На балансі повинно бути мінімум 5 грн для успішної верифікації.
  • Мобільний телефон. На мобільний прийде SMS з кодом для підписання договору.
  • Трохи часу і інтернет. Вся процедура займе від сили 30 хвилин, не більше.

Все під рукою? Отже, вибирайте мікрофінансову організацію, переходьте на сайт МФО та реєструйтесь, заповнивши всі поля анкети. Далі необхідно пройти ідентифікацію через Bank ID та верифікувати банківську картку – підтвердити, що ви її власник. Це стандартна процедура, яка займе пару хвилин. Тепер відправляємо заявку на мікропозику і чекаємо схвалення, після чого знайомимося з договором і підписуємо його. Все, через 2-3 хвилини гроші прийдуть на карту.

Оскільки МФО мають лояльні вимоги, отримати мікропозику може широке коло людей: позичальники з поганою кредитною історією, повнолітні студенти, пенсіонери, особи з «чорного списку» банків, безробітні, боржники інших мікрокредитних компаній.

Кредит без фото ІПН і паспорта: вибираємо МФО

Як було сказано вище, мікрокредитних компаній на ринку багато. Для вибору кращої організації, яка оперативно видає позики онлайн без фото, варто звернути увагу на ряд моментів:

  1. Як давно МФО на ринку. Вона повинна здійснювати свою діяльність від 6 місяців і більше. Якщо компанія працює менше півроку, краще обійти її стороною, так як пройшло недостатньо часу, щоб з'явилися об'єктивні відгуки про її роботу.
  2. Розмір процентної ставки і комісії. Кожен позичальник зацікавлений в найменшій переплаті по кредиту. На щастя, багато МФО видають онлайн кредити без відсотків.
  3. Термін кредитування. Зазвичай мікрокредити видаються на термін 1-30 днів. Важливо з'ясувати максимальний термін, на який можуть бути отримані кошти. Це допоможе потенційному позичальникові точніше розрахувати свої можливості в погашенні позики.
  4. Спецпропозиції, акції. Іноді МФО дозволяють новим позичальникам взяти перший займ без фото під 0%. Подібні акції, по-перше, фінансово вигідні, а по-друге, дозволяють оцінити роботу МФО і перспективи подальшої співпраці з нею.

Як підвищити ймовірність отримання мікрокредиту без фото?

Щоб збільшити шанси на схвалення заявки МФО, важливо дотримуватись нижчеперелічених правил:

1.Акуратно і уважно заповнюйте анкету. Вказуйте про себе повну інформацію, не залишаючи порожніх полів.

2.Після переходу на сайт мікрофінансової компанії має пройти трохи часу, перш ніж ви почнете оформлювати заявку.

3.Будьте чесні. Недостовірна інформація – найбільш часта причина відмов. Якщо є борги чи немає офіційної роботи, так і вказуйте.

Ще один важливий момент – ваші соцмережі. Аналізу може бути піддана інформація з ваших профілів. Не зайвим буде зареєструвати профіль у Linkedin, оскільки дана соцмережа використовується з метою налагодження ділових контактів, її учасники зазвичай працевлаштовані, мають професію і досвід роботи, що викликає довіру. Наявність профілю співробітники МФО перевіряють по ПІБ заявника.