Для отримання онлайн кредиту в більшості мікрофінансових організацій України необхідно завантажити селфі з паспортом і фотографії документів. Деякі компанії видають позики без таких вимог. Однак, згідно з чинним законодавством, оформити мікропозику без фото в МФО можна лише за умови проходження ідентифікації через Bank ID. Нижче представлені компанії, в яких можна отримати мікрокредит без селфі з паспортом, підтвердивши свою особу за допомогою Банку Айді.

До 25 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
До 15 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
До 12 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
До 10 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
До 15 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
До 8 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Видача позик з 8:00 до 23:00
До 3 000 гривень на карту
Мікрокредит під 1,98% в день
Автоматичне схвалення 24/7
До 1 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
До 3 000 гривень на карту
Мікрокредит під 1,99% в день
Автоматичне схвалення 24/7
До 5 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
До 4 000 гривень на карту
Мікрокредит під 1,70% в день
Автоматичне схвалення 24/7

Онлайн позика без селфі з паспортом та фотографій документів

З кожним роком мікропозики без фото стають все більш затребуванішими. По-перше, не завжди документи є під рукою, а кредит може знадобитися будь-якої миті. По-друге, потрібно витратити час, щоб зробити чіткі фотографії. По-третє, не всі хочуть ризикувати персональними даними.

Оформити онлайн кредит без селфі з паспортом та фото документів дозволяють багато мікрофінансових організацій України. На цій сторінці ви можете отримати інформацію про них, порівняти запропоновані умови та вибрати максимально підходящу для себе компанію.

Зверніть увагу: деякі МФО сьогодні запитують фото документів не за замовчуванням, а в окремих випадках. Наприклад, якщо співробітники мікрофінансової організації сумніваються в достовірності інформації, наданої позичальником. Тоді буде потрібно пройти додаткову перевірку, завантаживши фото документів.

Нові правила ідентифікації: селфі або Bank ID

Раніше сервіси онлайн кредитування самі вирішували, як проводити перевірку клієнтів. Одні вимагали лише селфі з паспортом, інші просили завантажити тільки копії ІПН та паспорту, треті запитували і те, й інше. А хтось взагалі видавав мікрокредити без надання будь-яких фотографій, достатньо було лише вказати дані документів.

У 2020 році все змінилося – ідентифікація клієнтів мікрофінансових організацій стала обов'язковою вимогою, відповідно до нової постанови НБУ, який є регулятором ринку. Тепер усі МФО зобов'язані проводити перевірку позичальників одним із запропонованих способів: Bank ID або селфі з паспортом.

Провідні сервіси онлайн кредитування України пропонують клієнтам на вибір два методи перевірки – ідентифікація через Банк Айді або завантаження фото з паспортом в руках, при цьому перший є основним способом. У деяких МФО доступний лише Bank ID. А є компанії, де потрібно проходити обидві перевірки. Залишаються й такі, де підтвердити особу можна виключно шляхом завантаження селфі з паспортом.

Як отримати кредит без селфі з паспортом?

Один з найбільш важливих плюсів мікрокредитних організацій – високий рівень лояльності до клієнтів. Для отримання мікропозик не потрібні поручителі, офіційне працевлаштування, довідка про доходи або застава. Знадобиться лише мінімальний набір:

  • Паспорт та ІПН. В анкеті потрібно вказати дані цих двох документів.
  • Банківська картка. На балансі повинно бути мінімум 5 грн для успішної верифікації.
  • Мобільний телефон. На мобільний прийде SMS з кодом для підписання договору.
  • Трохи часу і інтернет. Вся процедура займе від сили 30 хвилин, не більше.

Все під рукою? Отже, вибирайте мікрофінансову організацію, переходьте на сайт МФО та реєструйтесь, заповнивши всі поля анкети. Далі необхідно пройти ідентифікацію через Bank ID та верифікувати банківську картку – підтвердити, що ви її власник. Це стандартна процедура, яка займе пару хвилин. Тепер відправляємо заявку на мікропозику і чекаємо схвалення, після чого знайомимося з договором і підписуємо його. Все, через 2-3 хвилини гроші прийдуть на карту.

Оскільки МФО мають лояльні вимоги, отримати мікропозику може широке коло людей: позичальники з поганою кредитною історією, повнолітні студенти, пенсіонери, особи з «чорного списку» банків, безробітні, боржники інших мікрокредитних компаній.

Кредит без фото ІПН і паспорта: вибираємо МФО

Як було сказано вище, мікрокредитних компаній на ринку багато. Для вибору кращої організації, яка оперативно видає позики онлайн без фото, варто звернути увагу на ряд моментів:

  1. Як давно МФО на ринку. Вона повинна здійснювати свою діяльність від 6 місяців і більше. Якщо компанія працює менше півроку, краще обійти її стороною, так як пройшло недостатньо часу, щоб з'явилися об'єктивні відгуки про її роботу.
  2. Розмір процентної ставки і комісії. Кожен позичальник зацікавлений в найменшій переплаті по кредиту. На щастя, багато МФО видають онлайн кредити без відсотків.
  3. Термін кредитування. Зазвичай мікрокредити видаються на термін 1-30 днів. Важливо з'ясувати максимальний термін, на який можуть бути отримані кошти. Це допоможе потенційному позичальникові точніше розрахувати свої можливості в погашенні позики.
  4. Спецпропозиції, акції. Іноді МФО дозволяють новим позичальникам взяти перший займ без фото під 0%. Подібні акції, по-перше, фінансово вигідні, а по-друге, дозволяють оцінити роботу МФО і перспективи подальшої співпраці з нею.

Як підвищити ймовірність отримання мікрокредиту без фото?

Щоб збільшити шанси на схвалення заявки МФО, важливо дотримуватись нижчеперелічених правил:

1.Акуратно і уважно заповнюйте анкету. Вказуйте про себе повну інформацію, не залишаючи порожніх полів.

2.Після переходу на сайт мікрофінансової компанії має пройти трохи часу, перш ніж ви почнете оформлювати заявку.

3.Будьте чесні. Недостовірна інформація – найбільш часта причина відмов. Якщо є борги чи немає офіційної роботи, так і вказуйте.

Ще один важливий момент – ваші соцмережі. Аналізу може бути піддана інформація з ваших профілів. Не зайвим буде зареєструвати профіль у Linkedin, оскільки дана соцмережа використовується з метою налагодження ділових контактів, її учасники зазвичай працевлаштовані, мають професію і досвід роботи, що викликає довіру. Наявність профілю співробітники МФО перевіряють по ПІБ заявника.

Загальні умови кредитування в мікрофінансових організаціях

Онлайн кредит – це грошові кошти, що надаються кредитором (мікрофінансовою організацією) у користування позичальнику (клієнту МФО) на визначений строк та під певний відсоток на основі укладеного договору, де вказані детальні умови кредитування. Гроші зараховуються на банківську картку клієнта одразу після підписання договору, зазвичай протягом 1-2 хвилин.

Отримати онлайн кредит на карту в мікрофінансових організаціях України можуть всі громадяни України від 18 до 65 років, які відповідають вимогам кредиторів. В деяких компаніях можуть бути інші вікові рамки. Здебільшого достатньо мати кредитну історію без активних прострочень. МФО видають позики студентам, безробітнім, а в деяких випадках і клієнтам з поганою кредитною історією.

Для оформлення позики знадобиться лише паспорт, РНОКПП (ІПН), мобільний телефон і банківська картка. На картці повинна бути суму більше 1 гривні, це необхідно для верифікації – захисту від шахраїв і підтвердження того, що саме ви є власником карти. На телефон надійде SMS с кодом, який потрібно вказати при підписані договору. Згідно із законом "Про електронні довірчі послуги", його юридична сила відповідає підпису на папері.

Мінімальний період погашення кредиту – від 62 днів, враховуючи пролонгації. Максимальний термін погашення боргу – до одного року. Але клієнт має право в будь-який момент закрити позику, сплативши нараховані відсотки та повернувши тіло кредиту. Річна процентна ставка (APR) становить від 4% до 32%.

Приклад розрахунку кредиту

При оформленні онлайн позики на суму 5 000 гривень під 1% на 90 днів повернути доведеться в кінці терміну 9500, де 5 000 гривень – тіло кредиту, а 4500 становлять нараховані відсотки. Переплата за таким договором складе 50 гривень в день або 4500 за 90 днів.

Якщо в мікрофінансовій організації діє акційна відсоткова ставка 0,01% в день, тоді на період дії акційної пропозиції при сумі кредиту 10 000 гривень нараховані відсотки в день будуть складати 1 гривню. Таким чином, за 30 днів користування позикою доведеться сплатити 30 гривень відсотків.

Переваги та недоліки

Мікропозики мають безліч переваг, серед яких швидкість отримання грошей, цілодобова обробка заявок, коротка анкета і мінімальний перелік документів, відсутність бюрократії, черг, необхідності поручителів та довідки про доходи, автоматизований процес, видача позик онлайн на карту не виходячи з дому.

Недолік лише один у мікрозаймів – високі відсотки. Але цей мінус нівелюється, якщо брати позику під 0.01% та повернути її вчасно. Сьогодні багато мікрофінансових компаній пропонують новим клієнтам перший кредит без відсотків. А для зниження відсоткової ставки при повторних зверненнях можна використовувати промо-коди та інші акційні пропозиції.

Ризики

Необхідно пам'ятати про наслідки при несплаті позикових коштів. Якщо позичальник не сплачує кредит в обумовлений термін, виникає прострочення і кредитна організація має право нараховувати пеню. Зазвичай МФО надають додатково три робочі дні, щоб клієнт зміг здійснити черговий платіж на випадок непередбаченої затримки, пов'язаної з безготівковим переказом грошей. При відсутності платежу у строк, обумовлений у договорі, кредитор зв'язується з позичальником і нагадує про наслідки при несплаті мікропозики.

В подальшому, якщо клієнт не реагує на попередження від кредитної організації і не вносить платежі, нараховується штраф і пеня за кожний день прострочення. Точний розмір штрафів вказується в кредитному договорі, який підписується позичальником при отриманні позики. Згідно із законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо споживчого кредитування і формування та обігу кредитних історій", штраф та пеня не можуть перевищувати подвійної суми мікрокредиту.

Обов'язково читайте договір про надання споживчого кредиту в МФО перед його підписанням. Перш за все, звертайте увагу на суму позики, відсотки і розмір платежу в кінці строку кредитування. Цифровий підпис має таку ж юридичну силу, як і власноручний підпис.

Варто зазначити, що у разі невчасного погашення кредиту дані про борг можуть бути передані до Реєстру боржників та колекторським організаціям. Дотримуйтесь договору та вчасно повертайте позику. Якщо немає можливості закрити кредит, оформлюйте пролонгацію, сплативши нараховані відсотки за термін користування кредитом. Коли немає можливості навіть частково внести платіж або зробити подовження, зверніться до кредитора, поясніть ситуацію і домовляйтесь про реструктуризацію.

Вирішення спірних ситуацій

Мікрофінансові компанії України підпорядковуються НБУ, який контролює діяльність МФО і видає їм ліцензії. Для того щоб перевірити ліцензію кредитної організації, перейдіть на сайт Національного банку України. Також при виникненні спірних ситуацій позичальники мають змогу надіслати скаргу та звернутися за допомогою до НБУ.

Юридична інформація про МФО з видачею кредитів без фото

Moneyveo

Юридична особа: "Манівео"
Ліцензія: №163 від 26.01.2017
Адреса: Київ, вул. Лейпцизька 15Б
Термін позики: 62 - 360 днів
APR: від 4% до 11%
Телефон: 0-800-219-393
E-mail: support@moneyveo.ua

Creditplus

Юридична особа: "Авентус Україна"
Ліцензія: №1860 від 24.09.2019
Адреса: Київ, пр. Перемоги 90-А
Термін позики: 63 - 365 днів
APR: від 4% до 13%
Телефон: 0-800-753-363
E-mail: info@creditplus.ua

Mycredit

Юридична особа: "1 Безпечне Агентство"
Ліцензія: №282 від 26.01.2017
Адреса: Київ, пл. Арсенальна 1-Б
Термін позики: 65 - 362 дні
APR: від 4% до 13%
Телефон: 0-800-214-111
E-mail: support@mycredit.ua

Ccloan

Юридична особа: "СС Лоун"
Ліцензія: №737 від 14.04.2016
Адреса: Київ, вул. Максимовича 8
Термін позики: 63 - 365 днів
APR: від 5% до 15%
Телефон: 0-800-750-027
E-mail: help@ccloan.com.ua

Credit7

Юридична особа: "Лінеура Україна"
Ліцензія: №529 від 04.04.2019
Адреса: Київ, вул. Дніпр-а Набережна 25
Термін позики: 62 - 360 днів
APR: від 8% до 12%
Телефон: 0-800-330-733
E-mail: info@credit7.ua

Money4you

Юридична особа: "Маніфою"
Ліцензія: №947 від 28.05.2019
Адреса: Київ, вул. Малевича 86 Д
Термін позики: 65 - 362 дні
APR: від 6% до 17%
Телефон: 0-800-330-024
E-mail: info@money4you.com.ua

Є-Гроші

Юридична особа: "Є гроші ком"
Ліцензія: №1247 від 17.09.2019
Адреса: Дніпро, вул. Крутогірний узвіз 1
Термін позики: 64 - 361 день
APR: від 8% до 22%
Телефон: 0-800-300-330
E-mail: info@e-groshi.com

Зекредит

Юридична особа: "Інвеструм"
Ліцензія: №1107 від 03.10.2018
Адреса: Київ, вул. Ярославська 6
Термін позики: 63 - 365 днів
APR: від 6% до 19%
Телефон: 098-18-86-636
E-mail: info@zecredit.com.ua

Качай Гроші

Юридична особа: "Качай Гроші"
Ліцензія: №520 від 11.04.2018
Адреса: Київ, вул. Федорова 64/16
Термін позики: 62 - 360 днів
APR: від 10% до 20%
Телефон: 0-800-312-727
E-mail: info@kachay.com.ua

Нові Кредити

Юридична особа: "Нові Кредити"
Ліцензія: №1491 від 28.08.2018
Адреса: Київ, пр. Григоренка 5А
Термін позики: 62 - 365 днів
APR: від 13% до 23%
Телефон: 0-800-301-008
E-mail: info@novikredyty.com.ua

Sos Credit

Юридична особа: "Сос Кредит"
Ліцензія: №163 від 26.01.2017
Адреса: Київ, вул. Почайнинська 23
Термін позики: 63 - 363 дні
APR: від 9% до 18%
Телефон: 0-800-211-767
E-mail: support@sos-credit.com.ua

Credit Kasa

Юридична особа: "Укр Кредит Фінанс"
Ліцензія: №2401 від 08.06.2017
Адреса: Київ, бул. Лесі Українки 26
Термін позики: 65 - 365 днів
APR: від 6% до 21%
Телефон: 044-33-35-222
E-mail: info@creditkasa.ua

Додам

Юридична особа: "Віва Капітал"
Ліцензія: №1714 від 16.05.2017
Адреса: Шпола, вул. Таранця 20
Термін позики: 62 - 360 днів
APR: від 11% до 24%
Телефон: 0-800-305-353
E-mail: support@dodam.com.ua

Miloan

Юридична особа: "Miloan"
Ліцензія: №176 від 14.07.2016
Адреса: Київ, вул. Багговутівська 17-21
Термін позики: 64 - 365 днів
APR: від 8% до 19%
Телефон: 044-33-73-667
E-mail: info@miloan.ua

Lovilave

Юридична особа: "КIФ"
Ліцензія: №2116 від 29.10.2019
Адреса: Харків, вул. О. Яроша 24Б
Термін позики: 62 - 362 дні
APR: від 15% до 23%
Телефон: 050-42-81-707
E-mail: hello@lovilave.com.ua

Loany

Юридична особа: "Київська ТІК"
Ліцензія: №3213 від 18.07.2017
Адреса: Київ, пр. Перемоги 26
Термін позики: 63 - 365 днів
APR: від 13% до 25%
Телефон: 0-800-300-359
E-mail: support@loansinfo.com.ua

Cashpoint

Юридична особа: "Бі Ел Джи Мікрофінанс"
Ліцензія: №358 від 11.02.2016
Адреса: Київ, пр. Перемоги 100
Термін позики: 62 - 360 днів
APR: від 10% до 22%
Телефон: 0-800-303-032
E-mail: office@cashpoint.ua

Clickcredit

Юридична особа: "1 Безпечне Агентство"
Ліцензія: №282 від 26.01.2017
Адреса: Київ, пл. Арсенальна 1-Б
Термін позики: 63 - 365 днів
APR: від 5% до 15%
Телефон: 095-65-61-133
E-mail: support@clickcredit.com.ua