За допомогою цієї сторінки кожен зможе підібрати кредит на вигідних умовах. Ми зібрали всі надійні мікрофінансові організації і розбили їх на категорії, щоб вам легше було знайти онлайн позику, яка відповідає всім вимогам і критеріям пошуку. Вибирайте розділ, вивчайте кращі пропозиції і переходьте на сайт МФО для отримання мікрокредиту.

Що необхідно для отримання мікрокредиту в Україні?

Оформити кредит онлайн і отримати гроші на банківську карту може кожна людина, якій виповнилося 18 років. Для того щоб взяти позику, вам знадобиться:

  • Паспорт громадянина України
  • ІПН (ідентифікаційний код)
  • Карта будь-якого банку
  • Мобільний телефон
  • Підключення до інтернету

Сама процедура отримання мікропозик дуже проста і займає від сили 20 хвилин. На першому етапі необхідно на сайті мікрофінансової організації пройти реєстрацію, заповнивши всі поля анкети: ПІБ, місце проживання, інформація про роботу та інші дані.

Потім вибрати умови кредитування (суму і термін), після чого подати заявку і чекати рішення. Якщо заяву схвалено, вам запропонують підписати договір електронним підписом через інтернет. Гроші надходять на карту через 1-2 хвилини після підписання.

Хто може оформити позику на карту в МФО?

Майже кожен, хто досяг повноліття, може розраховувати на схвалення заявки. МФО – це не банки, такі організації більш лояльно ставляться до клієнтів і видають мікропозики навіть безробітним. Не потрібно ні застави, ні поручителів, ні довідки про доходи, ні офіційного працевлаштування.

І навіть погана кредитна історія не є проблемою. Якщо у вас з яких-небудь причин зіпсована кредитна карма, багато боргів або були прострочення, ви все одно можете розраховувати на мікрокредит.

І якщо в одному МФО вам відмовили, впадати у відчай не треба – спробуйте подати заявки в інші компанії. У кожної організації своя система перевірки клієнта, власні параметри і критерії, тому після низки відмов цілком можна оформити позику в одній із компаній.

Приклад розрахунку кредиту: комісії, ставка і ризики

За розміром процентної ставки всі мікропозики слід розділити на два види: безвідсоткові і процентні. Розглянемо приклад розрахунку обох видів кредитів, доступних в українських МФО.

Безпроцентні – це кредити під 0.01% в день. Тобто денна ставка дорівнює 0.01% від всієї суми позики. Оскільки законом України заборонені кредити під 0%, мікрофінансові організації надають гроші під символічний відсоток. Якщо взяти безвідсоткову мікропозику 10 000 гривень на 30 днів, плата за користування кредитом складе 30 гривень. Відсоткова ставка 0.01% – це 1 гривня в день від 10 тисяч.

Процентні – це видача мікрокредитів з процентною ставкою, яка вище 0.01%. Зазвичай вона коливається в межах 0.50-2.50% в день. Отримуючи позику 10 000 гривень під 2%, необхідно буде платити 200 гривень в день за користування кредитними коштами. Отже, за 30 днів потрібно заплатити 6000 гривень.

Наполегливо не рекомендується оформлювати позики під 2% або вище. Денна процентна ставка 2% дорівнює 730% річних, що є важким фінансовим тягарем.

Ризики при оформленні кредитів в мікрофінансових організаціях мінімальні. В Україні мікрофінансування дозволено за умови наявності ліцензії. Тому МФО в нашій країні функціонують абсолютно легально в рамках чинного законодавства. Всі реальні ризики пов'язані з можливими простроченням, в разі яких нараховується пеня і передбачені штрафи.

Виходячи з цього, якщо брати мікропозики в ліцензованих мікрокредитних компаніях і вчасно повертати гроші, то ризики дорівнюють нулю. Звертаємо вашу увагу, що на сайті www.mfo-ukraine.com представлені МФО, які отримали ліцензію від НБУ.