Мікрофінансові компанії регулярно проводять різноманітні акції, за допомогою яких можна оформити кредит під низький відсоток, виграти круті призи або отримати грошову винагороду. На цій сторінці зібрані найкращі акції МФО: розіграші подарунків, промо-коди, приведи друга, мікрокредити під 0% та інші спеціальні пропозиції. Не переплачуйте за мікропозику – скористайтесь акціями та знижками.

Навіщо МФО проводять акції та дарують знижки?

Відповідь проста: для просування бренду та залучення клієнтів. Ми живемо в епоху божевільної конкуренції, і сфера мікропозик не є винятком. В Україні працює понад 100 мікрофінансових компаній, кожна з яких хоче завоювати свою частину ринку. Власне, конкуренція і змушує МФО запускати акції, створювати програми лояльності, роздавати промокоди.

Найпопулярніша акція – перший кредит під 0%. Багато хто не вірить, бо не розуміє, яка вигода для МФО надавати позику без отримання прибутку. Насправді ж вигода є. По-перше, якщо не повернути її вчасно, то за весь термін користування кредитними коштами нараховуються відсотки за базовою ставкою, яка становить близько 2%. По-друге, багато користувачів повертаються за повторним кредитом, на якому компанія вже зможе заробити завдяки чималим відсоткам. Детальніше – навіщо МФО видають кредити без відсотків?

Як показує статистика, люди віддають перевагу тим сервісам, які регулярно проводять акції. Та що там гріха таїти, всі люблять знижки та подарунки. Чому позичальник братиме мікропозику під 2% в день, якщо можна під 0.01%? Навіщо шукати нову компанію, коли перевірена пропонує знижку 75% на наступну позику? Отже, акції виконують дві ключові цілі: залучення нових клієнтів та утримання старих.

Види акцій у мікрофінансових організаціях

Акція – штука творча, тому її правила та особливості обмежуються лише креативом її творців. Бувають вони різними. Але якщо систематизувати популярні промо українських МФО, то можна виділити кілька типів акцій:

  • Перший кредит під 0%. Багато МФО пропонують новим клієнтам оформити позику без відсотків. Процентна ставка є символічною і складає 0.01% в день. Скористатися такою вигідною пропозицією можна лише один раз. Вона доступна всім, хто раніше не отримував мікрокредит у цьому сервісі.
  • Промокоди на повторну позику. Використання промо-коду дозволяє взяти мікропозику зі знижкою, яка може варіюватися від 5% до 99%. Іноді дають максимальну знижку, фактично надаючи ще один кредит без відсотків. Промокоди бувають персональними та загальнодоступними. Перші можна отримати в SMS та на e-mail, а другі – знайти на сторінках компаній у соціальних мережах та інших сайтах, наприклад нашому.
  • Розіграші призів. Часто МФО проводять акції з розіграшем різних подарунків: гроші, знижки, гаджети, путівки, солодощі. Для участі потрібно виконати певні умови. Як правило, оформити мікрокредит на мінімальну суму.
  • Приведи друга. Деякі сервіси онлайн кредитування платять гроші за запрошеного друга, який візьме кредит. Вивести кошти можна на банківську картку чи мобільний рахунок, що залежить від МФО.
  • Програми лояльності. Чим більше ви взяли кредитів, тим кращі умови та більша знижка – така суть цього виду акцій. Умови програм сильно відрізняються у різних компаніях. На сьогоднішній день небагато сервісів мають програми лояльності.
  • Кешбек. Закривайте мікропозику вчасно та отримуйте частину коштів на бонусний рахунок. Так працює кешбек у мікрофінансових організаціях України. Потім ці бонуси використовуються для погашення процентів за кредитом.
  • Інші спецпропозиції. Можна зустріти знижену відсоткову ставку на певний проміжок часу, особливі умови кредитування для певних категорій та інше.

Існує стереотип, що кредити в МФО – це шалені відсотки і взагалі не найрозумніше рішення через велику переплату. Однак так думають тільки ті, хто не знає про акції мікрофінансових організацій. З акційними пропозиціями можна не тільки добре заощадити на мікропозиці, але і заробити гроші або виграти приз.