Промокоди на позики в МФО дають можливість оформити кредит зі знижкою. Кожен промокод – це набір символів, які необхідно ввести в спеціальному полі з однойменною назвою "промокод" на сайті мікрофінансової організації перед подачею заявки на мікропозику. На цій сторінці представлені актуальні промо-коди МФО України на лютий 2023 року. Використовуйте будь-який з них, щоб знизити процентну ставку.

Промокод FEBF
Знижка на позику 50%
Активний до 28 лютого
Промокод SD4457
Знижка на позику 20%
Активний до 28 лютого
Промокод A680
Знижка на позику 45%
Активний до 14 лютого
Промокод F25BN
Знижка на позику 25%
Активний до 12 лютого
Промокод Leopard
Знижка на позику 75%
Активний до 7 лютого
Промокод CVQM
Знижка на позику 35%
Активний до 14 лютого
Промокод T207
Знижка на позику 25%
Активний до 28 лютого
Промокод SD02
Знижка на позику 30%
Активний до 28 лютого
Промокод SD25L
Знижка на позику 25%
Активний до 28 лютого
Промокод FYSDQ
Знижка на позику 35%
Активний до 28 лютого

Найкращі пропозиції МФО в лютому

Всі промокоди на позики мають певний термін дії. Одні живуть місяць, а другі – кілька днів або пару годин. Тому часом проблематично знайти робочі промокоди МФО, однак ця сторінка повністю вирішує дану проблему: тут зібрані тільки актуальні знижки, список яких регулярно оновлюється і поповнюється вигідними пропозиціями.

В цьому розділі публікуються промо-коди на онлайн кредит від таких мікрофінансових організацій України, як Moneyveo, Creditplus, Качай Гроші, Credit7, Money4You, Sos Credit, Loany, Є-Гроші, Mycredit, Додам, Зекредит, Slon, Selfiecredit і багатьох інших.

Як скористатися промокодом у мікрофінансовій організації?

Активувати промо-код і отримати знижку на нараховані відсотки в онлайн сервісах кредитування дуже легко. Для цього потрібно виконати кілька простих дій:

  1. Знайдіть вигідний промокод і скопіюйте його. Зверніть увагу, на сторінці вказано термін дії промо-коду та розмір знижки.
  2. Перейдіть на сайт мікрофінансової компанії, яка надає промокод. Після цього увійдіть до особистого кабінету або зареєструйтесь, якщо у вас ще немає акаунта в цій МФО.
  3. Виберіть на калькуляторі суму та термін кредиту, а потім вставте промокод та активуйте його, натиснувши на відповідну кнопку. Після цього ви побачите зміну відсотків за кредитом.
  4. Подайте заявку на мікропозику, дочекайтеся схвалення, підпишіть договір та отримайте гроші на картку. Завдяки промокоду сума до погашення наприкінці терміну буде набагато меншою.

Приклад розрахунку онлайн кредиту з промокодом

Оформляємо позику 10 000 гривень на 30 днів за базовою процентною ставкою 2%. Повернути необхідно 16 000 наприкінці терміну, переплата становитиме 6 000 гривень. Якщо ми використовуємо промокод зі знижкою 50%, то відсоткова ставка знизиться до 1% і переплата за весь термін кредитування складе 3 000 гривень.

Таким чином, промокоди знижують відсоткову ставку і, відповідно, зменшують нараховані відсотки за кредитом. Різниця, як можна побачити на прикладі, дуже відчутна. І чим більше знижки, а вони можуть досягати 99%, тим вигідніші умови отримання мікропозики.