Промокоди на позики в МФО дають можливість оформити кредит зі знижкою. Кожен промокод – це набір символів, які необхідно ввести в спеціальному полі з однойменною назвою "промокод" на сайті мікрофінансової організації перед подачею заявки на мікропозику. На цій сторінці представлені актуальні промо-коди МФО України на червень 2024 року. Використовуйте будь-який з них, щоб знизити процентну ставку.

Moneyveo
Промокод VRAF40
Знижка на позику 40%
Активний до 30 червня
Credit Kasa
Промокод SEASON
Знижка на позику 40%
Активний до 16 червня
Mycredit
Промокод Lito1
Знижка на позику 45%
Активний до 18 червня
Sos Credit
Промокод 50BRR
Знижка на позику 50%
Активний до 16 червня
Clickcredit
Промокод F45N
Знижка на позику 45%
Активний до 16 червня
Avans Credit
Промокод sale45
Знижка на позику 5%
Активний до 16 червня
Slon
Промокод 1656
Знижка на позику 20%
Активний до 20 червня
Monto
Промокод FG8
Знижка на позику 8%
Активний до 16 червня
Limon Credit
Промокод LMN50
Знижка на позику 50%
Активний до 30 червня
Credit7
Промокод S563
Знижка на позику 5%
Активний до 15 червня
Money4you
Промокод SUMMER
Знижка на позику 35%
Активний до 30 червня
Selfiecredit
Промокод SD15
Знижка на позику 5%
Активний до 30 червня
Creditplus
Промокод SD8432
Знижка на позику 5%
Активний до 30 червня
Ewa Cash
Промокод free9
Знижка на першу позику 15%
Активний до 30 червня
Starfin
Промокод FLW999
Знижка на першу позику 99%
Активний до 5 серпня
Є-гроші
Промокод EGUA
Знижка на позику 20%
Активний до 31 грудня

Всі промокоди на позики мають певний термін дії. Одні живуть місяць, а другі – кілька днів або пару годин. Тому часом проблематично знайти робочі промокоди МФО, однак ця сторінка повністю вирішує дану проблему: тут зібрані тільки актуальні знижки, список яких регулярно оновлюється і поповнюється вигідними пропозиціями.

В цьому розділі публікуються діючі промо-коди на онлайн кредити від таких мікрофінансових організацій України, як Moneyveo, Creditplus, Credit7, Money4You, Sos Credit, Є-Гроші, Mycredit, Додам, Slon, Selfiecredit, Credit Kasa, Clickcredit, LoviLave, Treba.Credit і багатьох інших.

Як скористатися промокодом у мікрофінансовій організації?

Активувати промо-код і отримати знижку на нараховані відсотки в онлайн сервісах кредитування дуже легко. Для цього потрібно виконати кілька простих кроків:

  1. Знайдіть вигідний промокод і скопіюйте його. Зверніть увагу, на сторінці вказано термін дії промо-коду та розмір знижки.
  2. Перейдіть на сайт мікрофінансової компанії, яка надає промокод. Після цього увійдіть до особистого кабінету або зареєструйтесь, якщо у вас ще немає акаунта в цій МФО.
  3. Виберіть на калькуляторі суму та термін кредиту, а потім вставте промокод та активуйте його, натиснувши на відповідну кнопку. Після цього ви побачите зміну відсотків за кредитом.
  4. Подайте заявку на мікропозику, дочекайтеся схвалення, підпишіть договір та отримайте гроші на картку. Завдяки промокоду сума до погашення наприкінці терміну буде набагато меншою.

Приклад розрахунку онлайн кредиту з промокодом

Оформляємо позику 10 000 гривень на 30 днів за базовою процентною ставкою 2%. Повернути необхідно 16 000 наприкінці терміну, переплата становитиме 6 000 гривень. Якщо ми використовуємо промокод зі знижкою 50%, то відсоткова ставка знизиться до 1% і переплата за весь термін кредитування складе 3 000 гривень.

Отже, промокоди знижують відсоткову ставку і, відповідно, зменшують нараховані відсотки за кредитом. Різниця, як можна побачити на прикладі, дуже відчутна. І чим більше знижки, а вони можуть досягати 99%, тим вигідніші умови отримання мікропозики.