Промокоди на позики в МФО дають можливість оформити кредит зі знижкою. Кожен промокод – це набір символів, які необхідно ввести в спеціальному полі з однойменною назвою "промокод" на сайті мікрофінансової організації перед подачею заявки на мікропозику. На цій сторінці представлені актуальні промо-коди МФО України на березень 2024 року. Використовуйте будь-який з них, щоб знизити процентну ставку.

Moneyveo
Промокод STRF
Знижка на позику 75%
Активний до 3 березня
Credit Kasa
Промокод BEST
Знижка на позику 30%
Активний до 21 квітня
Creditplus
Промокод MA3134
Знижка на позику 60%
Активний до 2 березня
Treba.Credit
Промокод VESNA
Знижка на позику 65%
Активний до 1 березня
Mycredit
Промокод FVs8
Знижка на позику 70%
Активний до 3 березня
Credit7
Промокод RP18
Знижка на позику 25%
Активний до 31 березня
Додам
Промокод NEHVORIY
Знижка на позику 30%
Активний до 1 березня
Clickcredit
Промокод F_43
Знижка на позику 70%
Активний до 4 березня
Starfin
Промокод SD7117
Знижка на першу позику 99%
Активний до 5 березня
LoviLave
Промокод 32042
Знижка на позику 35%
Активний до 3 березня
Creditplus
Промокод SD7485
Знижка на позику 25%
Активний до 31 березня
Selfiecredit
Промокод DS81
Знижка на позику 25%
Активний до 31 березня
Money4you
Промокод M4U35M
Знижка на позику 35%
Активний до 31 березня

Всі промокоди на позики мають певний термін дії. Одні живуть місяць, а другі – кілька днів або пару годин. Тому часом проблематично знайти робочі промокоди МФО, однак ця сторінка повністю вирішує дану проблему: тут зібрані тільки актуальні знижки, список яких регулярно оновлюється і поповнюється вигідними пропозиціями.

В цьому розділі публікуються діючі промо-коди на онлайн кредити від таких мікрофінансових організацій України, як Moneyveo, Creditplus, Кача Гроші, Credit7, Money4You, Sos Credit, Loany, Є-Гроші, Mycredit, Додам, Зекредит, Slon, Selfiecredit, Credit Kasa, Clickcredit і багатьох інших.

Як скористатися промокодом у мікрофінансовій організації?

Активувати промо-код і отримати знижку на нараховані відсотки в онлайн сервісах кредитування дуже легко. Для цього потрібно виконати кілька простих кроків:

  1. Знайдіть вигідний промокод і скопіюйте його. Зверніть увагу, на сторінці вказано термін дії промо-коду та розмір знижки.
  2. Перейдіть на сайт мікрофінансової компанії, яка надає промокод. Після цього увійдіть до особистого кабінету або зареєструйтесь, якщо у вас ще немає акаунта в цій МФО.
  3. Виберіть на калькуляторі суму та термін кредиту, а потім вставте промокод та активуйте його, натиснувши на відповідну кнопку. Після цього ви побачите зміну відсотків за кредитом.
  4. Подайте заявку на мікропозику, дочекайтеся схвалення, підпишіть договір та отримайте гроші на картку. Завдяки промокоду сума до погашення наприкінці терміну буде набагато меншою.

Приклад розрахунку онлайн кредиту з промокодом

Оформляємо позику 10 000 гривень на 30 днів за базовою процентною ставкою 2%. Повернути необхідно 16 000 наприкінці терміну, переплата становитиме 6 000 гривень. Якщо ми використовуємо промокод зі знижкою 50%, то відсоткова ставка знизиться до 1% і переплата за весь термін кредитування складе 3 000 гривень.

Отже, промокоди знижують відсоткову ставку і, відповідно, зменшують нараховані відсотки за кредитом. Різниця, як можна побачити на прикладі, дуже відчутна. І чим більше знижки, а вони можуть досягати 99%, тим вигідніші умови отримання мікропозики.