Гроші можуть знадобитися в будь-який час. Якщо вдень можна зайняти у знайомих або звернутися в банк, то серед ночі варіантів менше. Краще рішення – оформити онлайн кредит в мікрофінансових організаціях, які працюють в режимі 24/7. Для отримання позики в цілодобових МФО потрібно лише підключення до інтернету, банківська карта, мобільний телефон, паспорт та ІПН.
Цілодобові мікропозики на банківську картку в Україні
Є чимало ситуацій, коли гроші знадобилися терміново в нічний час. Потрібно швидко знайти певну суму грошей, але банки в цей час закриті, а друзі і знайомі, швидше за все, бачать десятий сон.
Крім того, в банках потрібен пакет документів і відповідність вимогам. Треба шукати поручителів, сидіти в черзі, збирати довідки. Коли гроші необхідні терміново «тут і зараз», банки навіть не розглядаються.
Далеко не всім може дати в борг оточення. Друзі не завжди виручать. Багато людей забобонні і гроші вночі не дають, у них може не виявитися потрібної суми або вони принципово не дають в борг.
Варіант вирішення проблеми – мікрофінансові організації. Багато з них працюють цілодобово, не вимагають великого пакету документів, наявності поручителів і довідку про доходи. Позики видаються на карту людям старше 18 років.
Коли гроші потрібні вночі і прямо зараз, МФО – ідеальний варіант терміново знайти кошти. І нічого не потрібно пояснювати оточенню.
Головні переваги мікрофінансових організацій 24/7
- Маленький пакет документів, який у багатьох людей завжди з собою. Для отримання кредиту потрібен паспорт і ІПН. Не треба поручитель і довідки про доходи.
- МФО не звертають увагу на кредитну історію. Взяти гроші можна з будь-якою кредитною історією. Подавайте заявку в кілька організацій і вам неодмінно дадуть грошей, якщо, звичайно, ви не злісний боржник.
- Високий відсоток схвалення заявок. Онлайн сервіси кредитування видають гроші в 90% випадків.
- Онлайн заявка. Отримати кредит можна вдома, залишивши заявку на сайті. Не потрібно відвідувати відділення для підписання договору.
- Швидкість отримання коштів. Заявка схвалюється протягом 1-30 хвилин. Після чого гроші відразу ж зараховуються на картку.
І, найголовніше, представлені на цій сторінці мікрофінансові організації України видають позики в будь-який час доби і навіть у свята. Це дуже зручний спосіб вирішення термінових фінансових проблем.
Як в Україні швидко взяти кредит онлайн вночі?
В Україні функціонує кілька сотень мікрофінансових організацій, проте невелика їх частина працює цілодобово. На цій сторінці представлені МФО 24/7 – це компанії з автоматичною обробкою заявок, що надають кредити в будь-який час, навіть вночі і в вихідні або святкові дні. Алгоритм отримання коштів практично скрізь однаковий. Розглянемо покрокову інструкцію з оформлення онлайн кредиту в МФО:
- Вверху сторінки виберіть мікрокредитну компанію і перейдіть на сайт МФО. Ознайомтеся з умовами і дізнайтесь про наявність акцій для нових клієнтів. Задавайте питання службі підтримки. Якщо щось незрозуміло, не залишайте це без уваги – уточнюйте деталі.
- Далі вибираєте суму кредиту і відразу вказуєте термін його повернення. На сайті є калькулятор, ви бачите суму повернення ще до того, як оформили кредит. Це допомагає обміркувати всі деталі.
- Оформляйте заявку. Заповнюйте всі поля достовірними даними. Найчастіше запитується така інформація: ПІБ, паспортні дані, ІПН і дійсний номер телефону. Іноді просять завантажити фотографію паспорта та/або селфі з відкритим паспортом.
- Після цього необхідно верифікувати банківську карту – підтвердити, що саме ви є її власником. Це займе буквально пару хвилин.
- Чекайте перевірки даних і обробки заявки. Проблем з документами немає, і дані перевірені успішно? Вам приходить на телефон SMS, що заявка схвалена. Залишається підписати договір і отримати гроші протягом 5 хвилин.
В результаті ви отримуєте гроші на карту в будь-який час доби і в будь-якому місці. Після погашення кредиту при повторному зверненні до цієї організації ви отримуєте кошти ще швидше. Перевірка інформації робиться тільки раз, і якщо дані не змінювалися, кредит видається за лічені хвилини.
Загальні умови кредитування в мікрофінансових організаціях
Онлайн кредит – це грошові кошти, що надаються кредитором (мікрофінансовою організацією) у користування позичальнику (клієнту МФО) на визначений строк та під певний відсоток на основі укладеного договору, де вказані детальні умови кредитування.
Мінімальний період погашення кредиту – від 62 днів, враховуючи пролонгації. Максимальний термін погашення боргу – до одного року. Але клієнт має право в будь-який момент закрити позику, сплативши нараховані відсотки та повернувши тіло кредиту. Річна процентна ставка (APR) становить від 4% до 32%.
Приклад розрахунку кредиту
При оформленні онлайн позики на суму 5 000 гривень під 1% на 90 днів повернути доведеться в кінці терміну 9500, де 5 000 гривень – тіло кредиту, а 4500 становлять нараховані відсотки. Переплата за таким договором складе 50 гривень в день або 4500 за 90 днів.
Якщо в мікрофінансовій організації діє акційна відсоткова ставка 0,01% в день, тоді на період дії акційної пропозиції при сумі кредиту 10 000 гривень нараховані відсотки в день будуть складати 1 гривню. Таким чином, за 30 днів користування позикою доведеться сплатити 30 гривень відсотків.
Переваги та недоліки
Мікропозики мають безліч переваг, серед яких швидкість отримання грошей, цілодобова обробка заявок, коротка анкета і мінімальний перелік документів, відсутність бюрократії, черг, необхідності поручителів та довідки про доходи, автоматизований процес, видача позик онлайн на карту не виходячи з дому.
Недолік лише один у мікрозаймів – високі відсотки. Але цей мінус нівелюється, якщо брати позику під 0.01% та повернути її вчасно. Сьогодні багато мікрофінансових компаній пропонують новим клієнтам перший кредит без відсотків. А для зниження відсоткової ставки при повторних зверненнях можна використовувати промо-коди та інші акційні пропозиції.
Ризики
Необхідно пам'ятати про наслідки при несплаті позикових коштів. Якщо позичальник не сплачує кредит в обумовлений термін, виникає прострочення і кредитна організація має право нараховувати пеню. Зазвичай МФО надають додатково три робочі дні, щоб клієнт зміг здійснити черговий платіж на випадок непередбаченої затримки, пов'язаної з безготівковим переказом грошей. При відсутності платежу у строк, обумовлений у договорі, кредитор зв'язується з позичальником і нагадує про наслідки при несплаті мікропозики.
В подальшому, якщо клієнт не реагує на попередження від кредитної організації і не вносить платежі, нараховується штраф і пеня за кожний день прострочення. Точний розмір штрафів вказується в кредитному договорі, який підписується позичальником при отриманні позики. Згідно із законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо споживчого кредитування і формування та обігу кредитних історій", штраф та пеня не можуть перевищувати подвійної суми мікрокредиту.
Обов'язково читайте договір про надання споживчого кредиту в МФО перед його підписанням. Перш за все, звертайте увагу на суму позики, відсотки і розмір платежу в кінці строку кредитування. Цифровий підпис має таку ж юридичну силу, як і власноручний підпис.
Варто зазначити, що у разі невчасного погашення кредиту дані про борг можуть бути передані до Реєстру боржників та колекторським організаціям. Дотримуйтесь договору та вчасно повертайте позику. Якщо немає можливості закрити кредит, оформлюйте пролонгацію, сплативши нараховані відсотки за термін користування кредитом. Коли немає можливості навіть частково внести платіж або зробити подовження, зверніться до кредитора, поясніть ситуацію і домовляйтесь про реструктуризацію.
Вирішення спірних ситуацій
Мікрофінансові компанії України підпорядковуються НБУ, який контролює діяльність МФО і видає їм ліцензії. Для того щоб перевірити ліцензію кредитної організації, перейдіть на сайт Національного банку України. Також при виникненні спірних ситуацій позичальники мають змогу надіслати скаргу та звернутися за допомогою до НБУ.