Мікрофінансові послуги з'явилися в Україні давно, набирати обертів популярності почали з 2014 року після всім відомих подій, а бум попиту на мікропозики припав на 2017, і саме в той період відкрилося багато мікрофінансових організацій. Останнім часом нові МФО вкрай рідко виходять на український ринок, але все ж кількість компаній збільшується, адже все більше людей звертаються за онлайн кредитами. На цій сторінці представлений список нових МФО України, заснованих в 2019-2023 роках.
Плюси і мінуси отримання позик в нових компаніях
Акції та вигідні умови. Нові МФО потрапляють в сферу жорсткої конкуренції, де не обійтися без таких акцій, як перша позика під 0%. Адже при всіх рівних умовах людина вибере вже перевірену компанію, яка давно працює на ринку. Однак можливість оформити кредит без відсотків в більшості випадків змусить змінити думку.
Велика ймовірність схвалення заявки. Як правило, новостворені мікрофінансові організації пред'являють менш жорсткі вимоги до позичальників, тому тут набагато простіше отримати кредит, ніж в розкручених і давно працюючих сервісах.
Ризик потрапити на шахраїв. Сьогодні досить часто під виглядом нових МФО діють шахраї, головна мета яких – заволодіти персональними даними людей і потім продати базу даних або, в гіршому випадку, взяти на людину кредит в фінансових установах. На щастя, відрізнити справжню мікрокредитну організацію від фейкової легко. До того ж, не важко перевірити інформацію за номером ліцензії. Можете бути впевнені в тому, що на цій сторінці представлені надійні і ліцензовані МФО України.
Чому люди шукають нові МФО України?
Попит на нові компанії в сфері мікрокредитування просто шалений. Щодня тисячі людей вбивають в пошуковики такі запити, як "новинки МФО", "нові мікрофінансові організації України", "нові МФО 2023", "нові кредити" і тому подібні. Така зацікавленість пояснюється двома причинами:
Перша – бажання знайти нове МФО з першим кредитом під 0%. Людина просто вже брала мікропозики у всіх компаніях, які видають гроші без відсотків при першому зверненні. Оформляти кредит під високий відсоток вона не хоче, але від безвідсоткової пропозиції не відмовиться.
Друга – пошук способу перекредитування. Позичальник винен багатьом мікрокредитним організаціям, інші вже не дають кредит, тому він шукає новинки в надії, що вони будуть більш лояльні і дозволять оформити позику з високим кредитним навантаженням або навіть з поганою кредитною історією і поточними простроченнями. Тут варто нагадати, що закривати мікропозики при великій заборгованості іншими мікрокредитами під високий відсоток – погана затія.
Якщо ви не змогли знайти на цій сторінці підходящу пропозицію, відвідайте спеціальний розділ нашого сайту, де зібрані Всі мікрокредитні організації України.