У кожної мікрофінансової компанії свої умови видачі позик, вимоги до клієнтів і особливості. Одні дозволяють отримати кредит з 18 років, інші – надають послуги з 21 року. Хтось видає першу мікропозику під 0%, а хтось ні. Деякі сервіси вимагають селфі з паспортом і телефонують позичальнику для перевірки, а багато хто схвалює заявки без фото та дзвінків. Про всі ці та інші нюанси ви дізнаєтеся з наших коротких, але змістовних оглядів МФО. Вибирайте компанію та натискайте кнопку "Детальніше", щоб ознайомитися з оглядом.

Манивео
До 25 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Кредитплюс
До 15 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Майкредит
До 12 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Кредит7
До 15 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
КредитКаса
До 20 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Видача позик з 8:00 до 21:00
Манифою
До 15 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Alexcredit
До 6 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Видача позик з 8:00 до 22:00
E-groshi
До 20 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,33% в день
Автоматичне схвалення 24/7
Sos Credit
До 15 000 гривень на карту
Мікрокредит під 0,01% в день
Автоматичне схвалення 24/7

Як порівнювати умови мікрофінансових організацій?

В Україні функціонує велика кількість МФО, у кожній із яких свої умови кредитування. На перший погляд здається, що всі вони однакові, але варто витратити лише кілька хвилин на порівняння пропозицій, то відразу стає зрозуміло, що це не так. Для того щоб підібрати максимально вигідну мікропозику і не потрапити в пастку високих відсотків, прихованих комісій або ненадійних кредиторів, необхідно врахувати безліч факторів, основні серед яких:

  • Відсоткова ставка. Один із найважливіших факторів при виборі мікрокредиту. Процентна ставка вказує на те, яку суму вам доведеться повернути на додаток до позикової суми. Чим вища ставка, тим більше грошей ви заплатите у підсумку. Тому необхідно порівняти відсоткові ставки різних МФО та вибирати ту, яка пропонує найвигідніші умови.
  • Комісії. Деякі мікрофінансові організації можуть стягувати додаткові комісії за опрацювання заявки, видачу позики та інші послуги. Важливо враховувати всі комісії, які можуть бути пов'язані із позиковими коштами, щоб оцінити реальну вартість кредиту.
  • Строк та сума. Терміни кредитування та максимальні ліміти можуть значно відрізнятися у різних сервісах. Підбирайте МФО, яка видасть необхідну суму грошей на потрібний термін. Зазвичай, нові клієнти при першому зверненні можуть отримати від 100 до 10 000 гривень на 1-30 днів, але бувають винятки.
  • Репутація. При виборі мікрофінансової компанії важливо враховувати її репутацію та надійність. Вивчіть відгуки інших клієнтів, оцініть рівень обслуговування, порівняйте умови. Не забувайте також перевірити, чи має МФО відповідну ліцензію від НБУ, який займається регулюванням ринку.

Рейтинг МФО як інструмент для вибору мікропозики

В інтернеті можна знайти безліч усіляких рейтингів мікрофінансових організацій України, які являють собою каталог компаній з порівнянням умов мікропозик. Вони дозволяють легко і швидко підібрати мікрокредит, обравши найкращу пропозицію із десятків варіантів. Найчастіше в таких рейтингах зазначаються не лише умови кредитування, а й загальний рівень МФО, підсумкова оцінка, яка може бути виражена в балах, зірках та іншому. Але використовуючи такий інструмент, слід пам'ятати:

По-перше, не всі сайти рейтингування МФО надійні та об'єктивні. Деякі можуть бути залежними від мікрокредитних організацій, які входять до таких рейтингів, що може призвести до нечесної маніпуляції. Іншими словами, підвищують оцінку компаніям за додаткову плату.

По-друге, при пошуку інформації в рейтингах слід звертати увагу на критерії, які використовуються під час їх ранжування. Наприклад, надійні сайти рейтингування МФО повинні використовувати об'єктивні дані, такі як процентна ставка, розміри та термін кредитів, а також прозорі критерії ранжирування.

По-третє, при виборі МФО для отримання кредиту важливо покладатися не лише на рейтинги, а також провести власне дослідження та порівняння різних пропозицій на ринку.

Наш Рейтинг МФО України чесний та прозорий. При аналізі компаній та формуванні рейтингу ми враховуємо величезну кількість критеріїв, з переліком яких може ознайомитися кожен. Ми не беремо гроші за підвищення оцінки, хоча пропозиції від деяких мікрокредитних організацій були за час роботи сайту, не будемо брехати. Можливо наш рейтинг і не найкращий, про це нехай судять користувачі. Але, поклавши руку на серце, ми можемо точно сказати, що чесно виконуємо свою роботу, постійно вдосконалюємо сервіс і намагаємося висвітлювати максимально об'єктивну картину ринку мікропозик.