Майже всі МФО просять при реєстрації вказати свій e-mail, незважаючи на те, що він не відіграє особливої ролі в процесі ідентифікації клієнта. Однак деякі компанії видалили поле з електронною поштою в анкеті або зробили його необов'язковим. Всі кредитні сервіси, які не вимагають емейл, зібрані нижче. Якщо ви бажаєте взяти онлайн кредит на карту без електронної пошти, зверніться в одну з цих мікрофінансових організацій.

Creditplus
Перший кредит: під 0,01% в день
Сума: до 15 000 гривень на карту
Максимальний строк: до 365 днів
Реальна річна процентна ставка:

від 1244,45% до 3546,38%

Credit7
Перший кредит: під 0,01% в день
Сума: до 15 000 гривень на карту
Максимальний строк: до 365 днів
Реальна річна процентна ставка:

від 1265,80% до 3549,15%

Є-гроші
Перший кредит: під 0,01% в день
Сума: до 30 000 гривень на карту
Максимальний строк: до 360 днів
Реальна річна процентна ставка:

від 4719,79% до 4863,93%

Clickcredit
Перший кредит: від 0,01% в день
Сума: до 3 000 гривень на карту
Максимальний строк: до 30 днів
Реальна річна процентна ставка:

від 3,71% до 3422,24%

Monto
Перший кредит: під 1,00% в день
Сума: до 3 000 гривень на карту
Максимальний строк: до 30 днів
Реальна річна процентна ставка:

від 2686,49% до 3422,24%

Навіщо МФО вимагають вказувати e-mail під час реєстрації?

Електронна пошта – це один із видів персональних даних, які необхідно вказувати при реєстрації у будь-яких сервісах, а не тільки мікрофінансових організаціях. Це стандартна вимога та процедура. Якщо хочете, так заведено в інтернеті. Оскільки поштову скриньку може створити кожен бажаючий всього за кілька хвилин без підтвердження своєї особи, e-mail ніяк не може використовуватися для ідентифікації позичальника.

Навіть більше, електронна пошта потрібніша не мікрофінансовим сервісам, а саме клієнту. На емейл приходить копія кредитного договору, нагадування про оплату позики, а також він використовується для відновлення доступу до особистого кабінету, якщо людина забула свій пароль. Підсумуємо, навіщо потрібен e-mail і які листи надходитимуть від МФО:

  • Підтвердження реєстрації;
  • Відповідь по заявці на кредит;
  • Нагадування про погашення;
  • Сповіщення про оплату позики;
  • Копія кредитного договору;
  • Різні акції та промокоди;
  • При відновленні пароля.

Для авторизації на сайті МФО використовується номер мобільного телефону чи електронна пошта. У більшості сервісів доступні обидва варіанти на вибір користувача. Зрозуміло, зручніше ввести свій номер, ніж e-mail, та й підтвердження простіше отримати у вигляді SMS, ніж заходити в свою поштову скриньку. Проте ситуації у житті бувають різні. Наприклад, ви можете забути про платіж, а смс із нагадуванням не прийде через збій у мобільній мережі. Тому краще мати два канали зв'язку, ніж один.

Як взяти онлайн кредит, якщо немає електронної пошти?

Відсутність e-mail не є великою проблемою, яка перешкоджає отриманню позики у мікрофінансових організаціях. Якщо з тих чи інших причин немає своєї поштової скриньки, тоді у вас є два варіанти:

  1. Оформити кредит в одній із МФО, які не вимагають e-mail під час реєстрації. Таких небагато, всі вони представлені вище. Якщо бути точнішим, то в перерахованих компаніях вказування електронної пошти необов'язкове, тобто за бажанням.
  2. Зареєструвати електронну пошту. Наприклад, на сервісі Gmail. Створення власної поштової скриньки займе буквально 2-3 хвилини. Після чого ви зможете подати заявку на кредит у будь-якій МФО.

Якщо у вас вже є електронна пошта, але ви не хочете вказувати її через небажання отримувати спам, то зауважимо, що у вас завжди буде можливість відписатися від розсилки в особистому кабінеті на сайті мікрофінансової організації. Ми наполегливо рекомендуємо використовувати e-mail, адже тоді ви зможете підібрати найвигіднішу пропозицію з десятків варіантів у рейтингу МФО, а не обмежуватися лише тими компаніями, які видають мікропозики без емейлу.