Приведи друга – популярна акція в МФО, в рамках якої компанії платять гроші за кожного запрошеного клієнта, який оформив онлайн позику по вашій рекомендації.

Приведи друга МФО

Для клієнтів мікрофінансових компаній програма "приведи друга" є чудовою можливістю заробити додаткові гроші, які потім можна вивести на свою карту. А МФО за допомогою таких акцій залучають нових позичальників без великих витрат. Грубо кажучи, для них це дуже дешева реклама, яка працює як вірус.

Як почати приводити друзів і заробляти?

  1. Зареєструйтесь в одному або декількох МФО, в яких є бонусна програма "приведи друга". Зверніть увагу, що для того щоб почати запрошувати людей і отримувати дохід, необов'язково брати позику в цій компанії. Досить пройти реєстрацію і верифікувати банківську карту, куди буде виплачуватися винагорода.
  2. На сайті мікрофінансової організації перейдіть на сторінку з акцією, де можна отримати посилання для залучення друзів або скористатися спеціальною формою для відправлення запрошень через електронну пошту і SMS. Також деякі компанії дають персональний промо-код, за допомогою якого ви будете приводити нових клієнтів.
  3. Після того як друг зареєструється і візьме кредит в МФО по вашій рекомендації – перейде за отриманим посиланням або скористається персональним промокодом – ви отримаєте винагороду. Важливо знати, що мікрокредитні організації платять тільки за нових клієнтів, які оформили позику. Якщо людина раніше була зареєстрована тут або йому відмовили в кредиті, то виплату ви не отримаєте.
  4. Через декілька днів після видачі мікропозики запрошеному другу ви отримаєте свою винагороду. Одні МФО автоматично виводять зароблені гроші на карту, а в інших необхідно в особистому кабінеті на сторінці акції самому запитувати виплату.

Які МФО в Україні платять за приведеного друга?

Чимало мікрокредитних компаній запустили акцію "Приведи друга", яка діє на постійній основі. При цьому проводять її, як правило, топові сервіси онлайн кредитування з вигідними умовами отримання мікропозик. Тому привести друзів буде не так складно.

Moneyveo
Позика до 25 000 під 0.01%
400 гривень за кожного друга
Виплата на банківську карту
Mycredit
Позика до 12 000 під 0.01%
250 гривень за кожного друга
Виплата на банківську карту
Creditplus
Позика до 15 000 під 0.01%
200 гривень за кожного друга
Виплата на мобільний рахунок
Credit7
Позика до 15 000 під 0.01%
400 гривень за кожного друга
Виплата на банківську карту
Alexcredit
Позика до 6 000 під 0.01%
200 гривень за кожного друга
Виплата на мобільний рахунок
Є-гроші
Позика до 25 000 під 0.02%
150 гривень за кожного друга
Виплата на банківську карту
Loany
Позика до 15 000 під 0.01%
250 гривень за кожного друга
Виплата на банківську карту

Скільки можна заробити, запрошуючи друзів?

Відразу варто уточнити, що стан сколотити на бонусній програмі "приведи друга" не вийде. А ось додатковий дохід можна собі забезпечити, особливо якщо у вас є багато знайомих, які користуються мікропозиками або шукають хорошу кредитну організацію. І їм допоможете, порадивши надійну МФО, і собі на каву заробите.