Smartiway – перша в Україні МФО, яка надала можливість отримати кредит на карту через мобільний додаток. Однак на даний момент не єдина. В останні роки провідні мікрофінансові компанії почали розробляти власні застосунки для Android та iOS. Найкращі аналоги Смартівей ми зібрали на цій сторінці.

Аналоги Смартівей

Для того щоб оформити мікропозику, достатньо встановити додаток на свій телефон, зареєструватися, подати заявку та підписати кредитний договір. Однак ми наполегливо рекомендуємо проходити реєстрацію та брати перший кредит безпосередньо на сайті мікрофінансових організацій. А мобільні додатки використовувати для отримання другої і наступних повторних позик. Так набагато зручніше і, найголовніше, безпечніше.

Moneyveo
До 25 000 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 1-20 днів
Офіційний сайт Moneyveo
CreditPlus
До 15 000 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 3-30 днів
Офіційний сайт CreditPlus
Mycredit
До 12 000 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 1-15 днів
Офіційний сайт Mycredit
Credit7
До 15 000 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 5-30 днів
Офіційний сайт Credit7
Є-гроші
До 25 000 гривень під 0.02%
Онлайн позика на 1-30 днів
Офіційний сайт Є-гроші
Clickcredit
До 500 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 1-10 днів
Офіційний сайт Clickcredit
Miloan
До 15 000 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 1-30 днів
Офіційний сайт Miloan

Головні переваги аналогів Smartiway

На відміну від Смартівей, представлені аналоги цієї компанії мають незаперечні плюси. По-перше, зазначені МФО заслужили авторитет і хорошу репутацію, тоді як про Smartiway відгуки в інтернеті не дуже лагідні, в чому можна переконатися, почитавши коментарі на Play Market.

По-друге, у нашому рейтингу мікрокредитних організацій, який враховує цілу низку показників, Смартівей отримав найнижчу оцінку – одну зірку, тоді як Moneyveo, Creditplus, Mycredit та Credit7 мають п'ять зірок, Є-гроші та Clickcredit – чотири, а Miloan – три. Пізніше компанія взагалі була видалена з рейтингу МФО. По-третє, аналоги Smartiway дозволяють оформити позику через сайт, а не лише через мобільний додаток. А ситуації різні бувають.

По-четверте, і це найважливіше, розглянуті онлайн сервіси кредитування не вимагають доступу до контактів смартфона, що є обов'язковою умовою для схвалення кредиту в Smartiway. Більше того, клієнти надають доступ не тільки до телефонної книги, а й геолокації, фотогалереї, історії дзвінків та інших персональних даних. Не варто й казати, що це порушення чинного законодавства. Таким чином, додатки схожі, але умови та наслідки зовсім різні.