Smartiway – перша в Україні МФО, яка надала можливість отримати кредит на карту через мобільний додаток. Однак на даний момент не єдина. За останні роки провідні мікрофінансові компанії почали розробляти власні програми під Android, щоб клієнти могли взяти онлайн позику з мобільного. Кращі аналоги Смартівей ми зібрали на цій сторінці.

Аналоги Смартівей

Для того щоб оформити мікропозику, достатньо встановити додаток на свій телефон, зареєструватися і подати заявку. Однак ми настійно рекомендуємо проходити реєстрацію та брати перший кредит безпосередньо на сайті мікрофінансових організацій. А мобільні додатки використовувати для отримання другого, третього і наступних повторних позик. Так набагато зручніше і, найголовніше, безпечніше.

До 25 000 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 1-20 днів
Офіційний сайт Moneyveo
До 15 000 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 3-30 днів
Офіційний сайт CreditPlus
До 12 000 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 1-15 днів
Офіційний сайт Mycredit
До 15 000 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 5-30 днів
Офіційний сайт Credit7
До 20 000 гривень під 0.33%
Онлайн позика на 1-30 днів
Офіційний сайт Є-гроші
До 1 000 гривень під 0.01%
Онлайн позика на 1-15 днів
Офіційний сайт Clickcredit

Головні переваги аналогів Smartiway

На відміну від Смартівей, аналоги цієї компанії, представлені на сторінці, мають безперечні плюси. По-перше, зазначені МФО заслужили авторитет і хорошу репутацію, тоді як про Smartiway відгуки в інтернеті не найкращі.

У нашому рейтингу мікрокредитних організацій, який враховує цілий ряд показників, Смартівей отримав найнижчу оцінку – одну зірку, в той час як Moneyveo, Creditplus і Mycredit мають п'ять зірок, Є-гроші, Credit7 – чотири, а Clickcredit – три.

По-друге, аналоги Smartiway видають новим клієнтам як мінімум 12 000 гривень під 0%, за винятком компаній Є-гроші і Clickcredit. І, по-третє, всі розглянуті сервіси онлайн кредитування дозволяють оформити позику через сайт, а не тільки через мобільний додаток. Ситуації ж різні бувають.

Якщо з тих чи інших причин аналоги Смартівей не підійшли, ви можете заглянути на сторінку автоматичний кредит, де представлені найзручніші МФО для отримання позики на карту зі смартфона.