Криптовалюта підкорює фінансовий світ, незалежно від того, подобається вам це чи ні, розбираєтеся в ній чи чули краєм вуха щось про біткоїни. Прогрес дійшов уже до видачі онлайн кредитів у криптовалюті. В Україні з'явився перший сервіс, який дає змогу отримати криптопозику на електронний гаманець. Називається він BitCapital – інноваційна компанія, що спеціалізується на видачі кредитів в USDT. Без перевірки кредитної історії, зайвих формальностей, бюрократії та гарантією конфіденційності.

BitCapital

Кредит у криптовалюті від BitCapital: умови та вимоги

Умови кредитування та вимоги до клієнтів у BitCapital мало чим відрізняються від класичних мікрофінансових організацій. Основна різниця полягає в тому, що гроші виплачуються не на картку, а на електронний гаманець, і не в гривні, а в стейблкоїні USDT.

 • Сума кредиту: від 100 до 1 000 USDT
 • Строк: від 5 до 30 днів
 • Відсоткова ставка: 0.5% на день
 • Вік клієнта: від 18 до 60 років
 • Поручителі або застава: не потрібні
 • Документи: паспорт та ІПН
 • Спосіб отримання: на криптогаманець

Сервіс BitCapital пропонує своїм клієнтам три зручні способи створення електронного гаманця для отримання позики в USDT: Trustee Plus, Trust Wallet або Telegram-бот Wallet. Якщо у вас є гаманець, то використовуйте його. Тільки переконайтеся, що він підтримує мережу TRC20.

Як отримати криптокредит в USDT на сайті BitCapital.Gold?

 1. Почніть реєстрацію на сайті, заповнивши на першому етапі основні поля: ім'я, ІПН, номер телефону та придумайте пароль.
 2. Виберіть суму та термін криптокредиту за допомогою калькулятора в особистому кабінеті.
 3. Подайте заявку на кредит, ознайомившись з правилами і дозаповнивши поля анкети. Обов'язковою умовою є надання фото для підтвердження особистості.
 4. Додайте криптогаманець, на який надійдуть гроші. Обов'язково перевіряйте правильність адреси вказаного гаманця та підтримку стандарту TRC20.
 5. Підпишіть договір за допомогою електронного цифрового підпису та чекайте надходження криптовалюти на гаманець.
USDT (Tether) – це найпопулярніший у світі стейблкоїн. Курс Tether прив'язаний до американського долара у пропорції 1:1. Цінність USDT забезпечує емітент – компанія Tether Limited. На момент написання статті курс USDT 36.41 грн. Таким чином, максимальна сума кредиту у BitCapital.Gold становить 36 410 гривень. Стейблкоїном називають криптовалюти, обмінний курс яких прив'язаний до звичайних валют або біржових товарів.

Переваги оформлення онлайн позики у BitCapital

Головним плюсом отримання криптопозики прийнято вважати відсутність прив'язки до класичної банківської системи. Це особливо важливо для людей, які не довіряють банкам або мають обмежений доступ до банківських послуг. Оформлення кредиту в криптовалюті дозволяє уникнути перевірки кредитної історії в УБКІ та інших базах, а також передачі інформації в бюро кредитних історій, завдяки чому забезпечується конфіденційність. Крім цієї переваги, сервіс BitCapital має низку інших:

 • Велика сума кредиту – до 1 000 USDT. Небагато МФО можуть запропонувати при першому зверненні навіть 10 000 гривень.
 • Адекватна процентна ставка – 0.5% на день. Середня ставка на ринку мікропозик 2%, якщо не враховувати позики під 0%.
 • Конфіденційність – кредитна історія не перевіряється і дані про позику не передаються до бюро кредитних історій.
 • Анонімність – отримання кредиту на електронний гаманець, а не банківську картку.
 • Акція приведи друга – сервіс платить 10 USDT за кожного запрошеного клієнта.
 • Наявність промокодів для постійних клієнтів, які дозволяють знизити відсоткову ставку на повторний криптокредит.
 • Швидке прийняття рішень за заявкою – до 10 хвилин. Гроші зараховуються на гаманець моментально.
 • Стабільність USDT та захист від інфляції, оскільки курс цієї криптовалюти прив'язаний до долара.

BitCapital – перша в Україні компанія, яка видає позики у криптовалюті, але точно не остання. Найближчим часом варто очікувати на появу аналогічних сервісів, здатних створити серйозну конкуренцію традиційним мікрофінансовим організаціям.

Перейти на сайт BitCapital