Ласкаво просимо, моє ім'я Євгеній і у мене для вас дві новини: хороша і погана, як і заведено. Погана новина – у вас виникли фінансові труднощі, раз ви опинилися на цьому сайті. Хороша ж новина полягає в тому, що ви потрапили за адресою і за допомогою цього ресурсу зможете як мінімум пом'якшити своє фінансове становище, а може і зовсім вирішити матеріальні проблеми, тут все залежить від глибини боргової ями.

Що таке глибока дупа, кредитні кайдани і боргова яма, я знаю дуже добре, на жаль, напевно. Кілька років тому я всіляко уникав будь-яких кредитів і навіть кредитною карткою не користувався, тільки життя за коштами, а ще краще – класти на депозити при можливості. Але життя все-таки штука дуже непередбачувана, закрутилося все і я попав в серйозні борги.

Спочатку пішла кредитка Привату, потім займав у друзів, після чого відкрив для себе МФО. Працював я фрілансером, ніяких довідок про доходи та офіційного працевлаштування у мене не було, отже, про кредити в банках можна забути від слова зовсім. Навіть ліміт на кредитці ніхто не відкрив, хоча звертався в усі банки свого міста. Незабаром і Приватбанк поставив мені ліміт нуль.

Кредитна історія хороша, прострочення відсутні, ніяких проблем немає, але кредит мені доступний тільки в мікрофінансових організаціях. Позика за позикою, шлейф кредитів тягнувся, а борги росли, як сніговий ком. Я серйозно помилився з тим, що активно намагався оформити кредит в банку, до пуття не розібравшись у всіх тонкощах мікрокредитування.

Вже пізніше я почав вникати в усі нюанси сфери і розуміти, що існує величезна кількість МФО з першим кредитом без відсотків, як отримати кредит з хорошою знижкою, де шукати промокоди, в яких компаніях варто оформлювати мікропозики, а з якими краще не зв'язуватися.

За весь цей час я накопичив солідний багаж досвіду, яким ділюся на цьому сайті. Якби тоді я мав всі ці знання, які є у мене зараз, мої проблеми з боргами вирішилися б набагато швидше. Я прекрасно усвідомлюю реалії нашої країни і чітко розумію, що людей, які опинилися в такому ж положенні, в Україні дуже багато. І їм мені сильно хочеться допомогти корисними порадами.

Саме тому я вирішив створити проект Рейтинг МФО України , головна мета якого – показати, як користуватися мікрокредитами з розумом. Забудьте про дорогезні позики під 2% в день і співпрацю з сумнівними компаніями, якщо, звичайно ж, не мрієте про регулярні побачення з колекторами і сотню щоденних дзвінків на мобільний.